Τόνωση και ευεξία
FLOGODERM
Ως Φυσιοθεραπευτής, κάνω μασάζ όλη μέρα. Εφαρμόζω το FLOGODERM χρόνια στους ασθενείς μου και εξακριβώνω κάθε φορά ότι είναι πολύ εύχρηστο και αποτελεσματικό, ειδικά η κρέμα με το Capsicum και το Liniment.
Πρόκειται για αξιόπιστο θερμαντικό προϊόν, που το έχω δοκιμάσει καταρχήν ο ίδιος, και βεβαίως διαπιστώνω την άμεση ανακούφιση που νιώθουν οι ασθενείς μου, που πάσχουν από μυϊκές ενοχλήσεις στη μέση, πλάτη, αυχένα ή έχουν υποστεί θλάση ή κάταγμα.
ΜΥΣΤΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ
Φυσιοθεραπευτής
Βούλα
|
|